Feromony pre ženy

DEFINÍCIA parfému

Pheromone Seduction, Allure i Selection pre ženy sú pravé parfumy. To znamená, že obsahujú viac ako 15% vonných zložiek! Ich výdrž je naozaj neuveriteľná. Konkurencia často píše, že predáva parfumy s feromónmi pre ženy, ale často sa jedná len o toaletnú vodu alebo parfumovanú vodu. Dajte pozor čo za svoje peniaze kupujete!

 

AKO POUŽÍVAŤ feromónové parfémy

Všetky druhy feromónov pre ženy, okrem 2ml balenia používate ako klasický parfum. Produtky sú vybavené rozprašovačom. 2ml flakóniky použijete tak, že nanesiete parfum na prst a potom najlepšie na dekolt alebo krk.

 
 • Radiť podľa:
 • 7 položiek celkom

Stránka 1/1

 • produkt 1432818301
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre ženy špičkovej kvality. Praktické balenie do kabelky.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:101
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SEDUCTION PRE ŽENY 2ml (vzorka)
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre ženy špičkovej kvality v praktickom balení do kabelky.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:64
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SELECTION PRE ŽENY 2ML (VZORKA)
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre ženy špičkovej kvality v praktickom balení do kabelky.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:70
 • magnetifico secret womanAkciaNovinkaTip
  Feromóny pre ženy špičkovej kvality. Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. 
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:92
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SEDUCTION PRE ŽENY 30MLTip
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre ženy. Moderná, elegantná, veľmi ženská kvetinovo-korenistá ťažšia vôňa. Vonné tóny pačuli a vanilky s ostatnými látkami vytvoria zvodnú podmanivú vôňu s...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:40
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE ALLURE PRE ŽENY 50MLTip
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre ženy. Vôňa pre ženy, ktoré poznajú svoju cenu a neboja sa výziev. Kompozícia, ktorá zdôrazňuje ženskú individualitu, zmyselnosť a ženskosť. Kvetinovo-ovocná,...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:43
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SELECTION PRE ŽENY 50MLNovinka
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre ženy. Selection je kombináciou sviežich kvetinových akordov, čistého tónu pačuli a výrazných ovocných tónov. V konečnej fáze prechádza vôňa k drevitým tónom,...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:49
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.