Novinka Tip

LOVELY LOVERS BEMINE DESTINY vzorka 2ml - " feromóny pre ženy "

Dámsky parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti na základe I-L-Molecules Formula s 20% koncentráciou vonných atraktantov. tzv. feromóny pre ženy


  • Skladom
€6
Kategória: Feromony pre ženy
 

FORMULA I-L-Molecules


Zvodná dámska vôňa zo série BEMINE vytvorená vo Francúzsku. Vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS bol použitý molekulárnej vzorec I-L-Molecules (INTENSE LOVE Molecules), ktorý je výsledkom výskumu viac ako 300 vonných atraktantov v rôznych pomeroch. Boli vybrané tie, ktoré majú najväčší vplyv na opačné pohlavie, čím sa z komplexu vonných olejov vytiahlo maximum. Vzorec I-L-Molecules bol zdokonalený tak, aby sa synergicky dopĺňal s vôňou ženskej pokožky a vytvoril tak jedinečný celok. Zloženie BEMINE DESTINY pre ženy je jedinečnou kombináciou kvetinových tónov, prepletených so šťavnatým ovocím na báze rastlinných olejov a jemného medového podkreslenia. Najvyššia koncentrácia a kvalita použitých ingrediencií vám umožní vytvoriť zvodnú auru plnú ženských vibrácií a flirtujúci elegancie.

Potvrdením najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov sú udelené ocenenia pre značku Lovely Lovers: LAUR konsumentu - objav roka a víťazstvo v kozmetickej súťaži GOLDEN SEVEN alebo ocenenie v lifestylových časopisoch ako Women 'Health.

Nezostanete nepovšimnutá


BEMINE DESTINY je parfum navrhnutý k intrigám! Žena, ktorá má na sebe tento parfum, nezostane bez povšimnutia. To Vám môžeme zaručiť! Vzorec I-L-Molecules láka nenápadne už zďaleka, aby vám pomohol zaujať pri blízkom kontakte. Napriek vysokej koncentrácii nie je vôňa nijako obťažujúca. Postupne uvoľňované vonné látky uľahčujú vytváranie pozitívneho dojmu a zdôrazňujú osobnostné rysy alfa ženy. Vďaka zvýšenému záujmu mužov bude nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahov oveľa jednoduchšie.

Aká je vôňa ALFA ženy?


Podľa toho, či vôňu popisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône parfumu LL BEMINE DESTINY WOMAN 2ml vnímané mierne odlišne. Spoločným hlavným rysom tejto vône je však (nezávisle na pohlaví posudzujúcej osoby) jeho výnimočná ženská aura v kombinácii s kvetinovo-ovocnou vibráciou, ktorá sa výnimočným spôsobom nesie za nositeľkou a dáva o sebe poznať na každom kroku. Vyznačuje sa výnimočnou zmyselnosťou kombinujúcou zrelé maliny, rozbité citrónovým akordom a doplnené a jemnú vôňu tabaku. Keď sa vôňa usadí na pokožke, odhalí svoje tóny rozkvitnutého srdca vďaka afrodiziakálnemu jazmínu, prepleteného so zelenou gardéniou a zvodným pomarančovým kvetom. To je doplnené extrémne zmyselnou základňou, ktorá kombinuje medové tóny obklopené pačuli. Táto jedinečná kombinácia zdôrazňuje vôňu zmyselnej ženy alfa.

HLAVA: malina, shisha, citrón
SRDCE: jazmín, gardénia, pomarančový kvet
ZÁKLAD: med, pačuli

LL BEMINE DESTINY 2ml WOMAN je naozajstný parfum (nie je iba EDP alebo EDT). Vďaka obsahu maximálneho množstva pachových atraktantov povolených IFRA (International Fragrance Association) sa vyznačuje dokonalou projekciou rafinovaných tónov vôňou s niekoľkohodinovou stálosťou. Tam kde lacnejšie produkty strácajú silu, DESTINY prechádza do svojho vrcholu.

 

Pre koho je BEMINE DESTINY určený?


LL BEMINE sú tzv. Feromóny pre ženy, ktoré chcú vedome využívať ich pozitívneho vplyvu. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

 

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Vďaka pôsobeniu na podvedomie mužov pomocou starostlivo vybraných pachových zložiek, vám BEMINE pomôže stať sa v ich očiach oveľa atraktívnejšie, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní! 

 

2) MEDZIĽUDSKÉ VZŤAHY

Pachové zložky majú vplyv na náklonnosť ľudí s ktorými sa stretávate. Vhodná kombinácia Vám pomôže uľahčiť každodenné, spoločenské a pracovné vzťahy. 

 

3) EFEKT V PRÁCI

Pomôže Vám byť vnímaná ako partnerka hodná dôvery. Získaná charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúcej napr. v riadení pracovníkov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovania so šéfom ohľadom zvýšenia platu. 

 

4) ALFA SAMICA

Pomôže Vám zvýšiť sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši náklonnosť ostatných k vašim návrhom.

 

Spôsob použitia alebo ako z BEMINE DESTINY vyťažiť maximum:

Flakón 2ml je veľmi praktický a môžete ho tak mať kedykoľvek pri sebe. Vďaka 20% koncentrácii stačí naniesť pár dávok rozprašovačom. Najlepšie je vhodné ho aplikovať v okolí krku, na zápästí, do okolia lakťovej jamky alebo na paže. Jedná sa o najlepšie prekrvené (a tým aj najteplejšie) zóny na ľudskom tele. Práve na nich sú pachové atraktanty najefektívnejšie. Môžeme ich tiež naniesť na obliečky, sedačky v aute alebo na iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášala aura "alfa samica". Pre maximálnu výdrž sa odporúča aplikovať parfum na umytú suchú pokožku, kedy sú póry kože otvorené. Testy preukázali uvoľňovanie vonných atraktantov po dobu minimálne 8 hodín.

Skladovanie: neodporúča sa uchovávať parfum v kúpeľni (kvôli vysokým teplotným výkyvom a vlhkosti) a na slnečných miestach, preto je najlepším miestom uzavretá skrinka, napríklad v šatni.

Obsah: 2ml

Značka LOVELY LOVERS - s náruživosťou k láske ...


Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátnu a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných užívateľov, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu, potvrdenú testami a posudkami spokojných zákazníkov, čo potvrdzuje aj cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní LAUR konsumentu - Objav roka 2014 v kategórii "intímne prípravky".

Pridať hodnotenie
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 2.12.2022
Výnimočná vôňa, ktorá si podmaní všetkých v okolí
4
E Avatar autora | 9.5.2022
Pekná vôňa, pre mňa ale príliš sladká.