Feromony pre mužov

DEFINÍCIA parfému

Pheromone Seduction, Allure i Selection pre mužov sú pravé parfumy. To znamená, že obsahujú viac ako 15% vonných zložiek! Ich výdrž je naozaj neuveriteľná. Konkurencia často píše, že predáva parfumy s feromónmi pre mužov, ale často sa jedná len o toaletnú vodu alebo parfumovanú vodu. Dajte pozor čo za svoje peniaze kupujete!

 

AKO POUŽÍVAŤ feromónové parfémy

Všetky druhy feromónov pre mužov, okrem 2ml balenie používate ako klasický parfum. Produtky sú vybavené rozprašovačom. 2ml flakóniky použijete tak, že nanesiete parfum na prst a potom najlepšie na dekolt alebo krk.

 
 • Radiť podľa:
 • 7 položiek celkom

Stránka 1/1

 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE ALLURE PRE MUŽOV 2ML (vzorka)
  9 hodnotení
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov. Praktické,malé balenie 2ml. Špičková kvalita.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:61
 • pheromone seduction man magnetifico 2ml
  5 hodnotení
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov špičkovej kvality. Praktické malé balenie.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:98
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SELECTION PRE MUŽOV 2ML (vzorka)
  4 hodnotenia
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov prémiovej kvality v praktickom malom balení.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:76
 • FEROMONY MAGNETIFICO SECRET SCENT PRE MUŽOV 20MLAkciaNovinkaTip
  13 hodnotení
  Feromóny pre mužov špičkovej kvality. Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. 
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:80
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SEDUCTION PRE MUŽOV 30ML
  11 hodnotení
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov. Ovocno - kvetinovo - drevitá svieža kompozícia pre mužov, ktorí majú radi šport a aktívny životný štýl. Svieža, návyková a komplexná - toto je vôňa...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:52
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE ALLURE PRE MUŽOV 50ML
  23 hodnotení
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov. Charakteristická drevito - kvetinová korenistá kompozícia vôní pre mužov, ktorá v sebe spája dva extrémy: svieže, elegantné tóny sú v harmónii s...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:58
 • FEROMONY MAGNETIFICO PHEROMONE SELECTION PRE MUŽOV 100MLTip
  19 hodnotení
  Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov. Kompozícia plná kontrastov je ako stvorená pre moderného muža. Počiatočné ovocné akordy sú obalené sviežou mätou, jazmínom a škoricou. V spojení s...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:55
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.