MAGNETIFICO POWER OF PHEROMONES

UNIKÁTNE PARFÉMY PRE ZVÝŠENIE SEXUÁLNEJ PRÍŤAŽLIVOSTI, SEBEVEDOMIA...

 

 

Feromonové vÔne z rady MAGNETIFICO

PARFÉMY PRE ZVÝŠENIE SEXUÁLNEJ PRÍŤAŽLIVOSTI, SEBAVEDOMIA A REŠPEKTU

Iste ste si už niekedy hovorili, čo robí niektoré ženy tak atraktívne a niektorých mužov tak charizmatických a sexy. Často za to môžu tzv. Feromóny, ktoré "vyžarujú". V živočíšnej ríši hrajú feromóny hlavnú úlohu pri výbere partnera a partnerky. Rovnako ako zvieratá používajú feromóny na získanie toho najvhodnejšieho partnera na párenie, tak ľudia veľmi silno reagujú na tzv. "Chémiu", pri výbere svojho náprotivku. Onú magickú "chémiu" môžeme definovať ako ľudské feromóny, ktoré majú silný vplyv na sexuálnu príťažlivosť, charizmu a sexappeal.

Feromónové vône z rady MAGNETIFICO sú unikátne a kvalitné parfumy navrhnuté na základe AT-SC-R formula, ktorá je poskladaná tak, aby razantne zvýšila sexuálnu príťažlivosť mužov a žien u opačného pohlavia, zvýšila im sebavedomie a pomohla získať rešpekt u mužov i žien.


         

 

Feromóny pre ženy - MAGNETIFICO powerofpheromones

Rada pre ženy. Unikátne parfémy pre zvýšení sexuálnej príťažlivosti, sebavedomia a rešpektu pre ženy

Jedinečné zloženie rady MAGNETIFICO power of pheromones pre ženy bolo poskladané tak, aby razantne zvýšilo sexuálnu príťažlivosť žien z pohľadu mužov. Obsahuje zložky navrhnuté pre podvedomé zvýšenie "sexuálnej chémie". Pomôžu Vám nielen pri zvýšení sexuálnej príťažlivosti, ale aj pri pracovnom pohovore, v škole pri skúškach alebo na obchodnom rokovaní. Pomôžu Vám tiež zvýšiť rešpekt u vašich sokýň v láske.

BANNER_ZENY_sekce

V ponuke sú tri rady a to Pheromone SEDUCTION, Pheromone ALLURE a Pheromone SELECTION. Viac o jednotlivých radách pre ženy sa dozviete v ponuke pre ženy.

 

 

 

 

Jedinečné zloženie - maximálna účinnosť

Rada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané=
na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA forwoman je unikátna kombinácia
látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť žien z pohľadu mužov pomocou ich podvedomia
a zmyslov. Zvyšují ženám sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

Zvyšte svoju príťažlivosť ešte dnes s produktami MAGNETIFICO!

 

 


 

Feromóny pre mužov - MAGNETIFICO powerofpheromones

Rada pre mužov. Unikátne parfémy pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, sebavedomia a rešpektu pre mužov

Jedinečné zloženie rady MAGNETIFICO powerofpheromones pre mužov bolo poskladané tak, aby razantne zvýšilo sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien. Obsahuje zložky navrhnuté pre podvedomé zvýšenie "sexuálnej chémie". Pomôžu Vám nielen pri zvýšení sexuálnej príťažlivosti, ale aj pri pracovnom pohovore, v škole pri skúškach alebo na obchodnom rokovaní. Pomôžu Vám tiež zvýšiť rešpekt u vašich sokov v láske.

BANNER_muze_sekce

V ponuke sú tri rady a to Pheromone SEDUCTION, Pheromone ALLURE a Pheromone SELECTION. Viac o jednotlivých radách pre mužov sa dozviete v ponuke pre mužov.

 

 

 

 

 

Jedinečné zloženie - maximálna účinnosť

Rada MAGNETIFICO - powerofpheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané
na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátna kombinácia
látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien pomocou ich podvedomia
a zmyslov. Zvyšujú mužom sebavedomie a mají vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

Zvýšte svoju príťažlivosť ešte dnes s produktami MAGNETIFICO!

 

 


 

MAGNETIFICO - powerofpheromoes

jedinačná sila feromónov pre mužov i ženy


 

pritazlivost

 

Príťažlivosť

Príťažlivosť - to v čom je rada MAGNETIFICO - powerofpheromones naozaj unikátna! Jedinečná AT-SC-R formula poblázni zmysly opačného pohlavia a spustí nespútané chemické procesy príťažlivosti. AT-SC-R FORMULA spôsobí nárast záujmu o vašu osobu a poznáte, čo je to cítiť sa ako celebrita.

 

 

 

 

 

sebevedomie

 

SEBAVEDOMIE

Záujem o vašu osobu zo strany druhého pohlavia má veľký vplyv na vaše sebavedomie. Zvýšené sebavedomie potom podporí chemické procesy príťažlivosti vo vašom tele čo v kombinácii s AT-SC-R FORMULA vyvolá unikátnu kombináciu, ktorou sú produkty MAGNETIFICO tak jedinečné.

 

 

 

 

 

respekt

 

REŠPEKT

Produkty z rady MAGNETIFICO - powerofpheromones ŠÚ navrhnuté tak, aby Vám pomohol získať rešpekt u osôb rovnakého aj opačného pohlavia. Pomôžu Vám získať výhodu nad vašimi sokmi v láske, ale slúžia aj ako veľmi dobrý pomocník napr. pri obchodných rokovaniach, pracovných pohovoroch alebo skúškach.

 

 


 

 

MAGNETIFICO - powerofpheromones
tie pravé feromóny pre mužov a ženy

 

AT-SC-R FORMULA pre zvýšenie príťažlivosti, sebavedomia a rešpektu

 


 

Skúsenosti niektorých užívateľov

 

PHEROMONE SELECTION PRE MUŽOV "Vyskúšal som PheromoneSelection pre mužov, hlavne pretože som nastúpil do novej práce, kde som v kontakte so ženami a musím povedať, že mi pripadá, že keď to použijem, tak ženy sú ďaleko prístupnejší a príjemnejšie. Navyše vôňa je dosť podobná ako môj obľúbený ONE MILLION od PacoRabanne "

Rado

 

PHEROMONE SELECTION PRE ŽENY"Naozaj spokojnosť. Brala som si ich na pracovný pohovor a pripadalo mi, že ide všetko o moc lepšie ako inokedy. Osobne mi aj dobre vonia a vydrží naozaj, ale naozaj dlho"

Petra

 

PHEROMONE ALLURE PRE ŽENY"Vyskúšala som rôzne feromóny pre ženy, parfumy s feromónmi a feromónové essence, ale toto je úplne iná liga. Po prvé záujem mužov je očividne vyšší a zároveň to nádherne vonia. Je to ako J'Adore od Ch.Diora!"

Pavla

 

PHEROMONE SEDUCTION PRE ŽENY"PheromoneSeduction pre ženy. Som neskutočne nadšená, nádherná fľaštička a obal. Božská vôňa. Veľmi mi pripomína moje obľúbené Si od Armaniho, pripadá mi, že záujem mužov stúpol tak o 300%. Dokonca muži v práci, ktorí si ma predtým nevšímali sa so mnou začali baviť. "

Kata

 

do-e-shopu-muzi

do-e-shopu-zeny

magnetifico_power-of-pheromones

 

 esencialne-vone afrodiziaka-a-gely2

feromony_1 intimna-hygiena

produkty-pre-muzov produkty-pre-zeny

zdrave-kondomy