Príťažlivosť na maximum

Magnetifico, príťažlivosť na maximum

Hovorí sa, že láska je mocná čarodejnica a renomovaní odborníci ju prirovnávajú k chemickej rovnici. Pretože hoci sa nám pri pohľade na objekt záujmu rozbúši srdce a roztrasú kolená, je to práve mozog a hlava, kde vzniká tento „stav“, či chemická reakcia.

Niečo na tom bude, pretože to, podľa čoho si vyberáme partnera, záleží od mnohých faktorov. Prvý dojem, to je vzhľad ktorý zaujme, avšak pokiaľ má vzťah prejsť do ďalšieho levelu, partneri si musia aj „zavoňať“. V prvej fáze zaľúbenia sú preto nesmierne dôležité pachy a vône, ktoré vysielame do okolia. Je to jedna z prvých vecí, ktorú si na človeku všímame a na základe nej i hodnotíme.

Odborníci sa zhodujú na tom, že ženy sú na pachy o niečo viac citlivejšie ako ich náprotivok a práve ony dajú na prvý „čuch“. Podobne je to samozrejme aj u pánov a správne zvolená vôňa dokáže zvýšiť sebavedomie, napomôcť úspechu či ovplyvniť šance na zoznámenie sa.

„Staňte sa magnetom pre opačné pohlavie s našimi parfumami“ Magnetifico

Prečo feromóny?

Feromón (z gréckeho pherein- prenášať a hormón- stimulovať), je v podstate substancia, ktorú vylučuje jedinec a vyvoláva tým istú reakciu u iného. Ide vlastne o podvedomú formu komunikácie, nakoľko feromóny nemožno cítiť ako napr. bežné vône či parfumy.

V prípade ľudí môžu feromóny stimulovať sexuálne správanie mužov a žien, dokonca zvýšiť ich vzájomnú príťažlivosť, sexepíl a sebavedomie. Na trhu nájdeme viaceré produkty, ktorých zložkou sú i feromóny.

Sebavedomie i sexepíl

Feromónové vône z rady MAGNETIFICO sú unikátne parfumy navrhnuté na základe AT-SC-R FORMULY, ktorá je vyskladaná tak, aby razantne zvýšila sexuálnu príťažlivosť mužov i žien, zvýšila ich sebadôveru, prinavrátila sebavedomie a pomohla získať rešpekt.

Unikátne parfumy pre ženy a mužov z našej ponuky Magnetifico Power of Pheromones svojim jedinečným zložením slúžia na zvýšenie Vašej sexuálnej príťažlivosti v očiach opačného pohlavia. Obsahujú zložky navrhnuté pre podvedomé zvýšenie "sexuálnej chémie".

„Magnetifico, Vaša sexuálna príťažlivosť, rešpekt a sebavedomie“

Pomôžu Vám nie len pri zvýšení sexuálnej príťažlivosti, ale tiež pri pracovnom pohovore, v škole pri skúškach alebo na obchodnom jednaní. Pomôžu Vám tiež zvýšiť rešpekt u vašich sokýň v láske.

V ponuke sú tri rady, a to Pheromone SEDUCTION, Pheromone ALLURE a Pheromone SELECTION. Vône sú namiešané tak, aby si vybral skutočne každý- od jemných kvetinových, cez svieže letničky až po sexi korenisté vône na zimné obdobie. Vyskúšajte dotyk príťažlivosti ešte dnes!

Viac o jednotlivých radách pre ženy i pre mužov sa dozviete v našej ponuke.

BANNER_muzi

 

BANNER_ZENY