Erotická poviedka: Zaškoľovací sex v kabíne lietadla

Linda bola novopečená letuška a po podpísaní pracovnej zmluvy s leteckou spoločnosťou ju čakala prvá oficiálna jazda. Steward Peter sa ponúkol, že jej vysvetlí pravidlá a ukáže lietadlo. Stal sa teda akýmsi jej mentorom. Lenže pracovné záležitosti nemali byť jedinou témou, ktorú sa chystal s Lindou prebrať. Tak trochu sa hodlal predviesť ako kolega s veľkým sexuálnym apetítom.

***

     Snáď na každom pracovisku sa objaví nejaký ten „Krasoň“, ktorý je síce zamilovaný najviac sám do seba, no potrebuje nejakú tú princeznú, aby uspokojil svoje „veľké ego“. A tak ani letecká spoločnosť nie je výnimkou. Peter si rezervoval dostatok času, aby zostali v lietadle sami a mohol poštekliť jej ženskú ješitnosť. Linda bola veľmi atraktívna žena, koniec-koncov ako väčšina letušiek. Tmavovláska s veľkými očami a ukážkovými proporciami. Presne ten typ, ktorý ma na svedomí mokré sny mladíkov. Zaškolenie, ktorého sa Peter tak ochotne zhostil, prebiehalo spočiatku celkom tradične. Prešli si lietadlo, bezpečnostné predpisy aj servis. Keď si ale sadli, aby jej dal podpísať papiere o školení, naklonil sa k nej a akoby ledabolo jej siahol na koleno. Zodvihla pohľad a zaklipkala dlhými mihalnicami. Šípila, čo sa bude diať.

blue-eyes-237438_640

„Pán Krajný, čo tá ruka?“ spýtala sa pokojne.

„Och, prepáčte, to tá moja nezbedná ruka,“ zasmial sa a zadíval sa jej hlboko do očí.

 Nachvíľku sa znova vrátili k papierom, no Peter už nemohol vydržať. Každá žilka v jeho tele po nej túžila. Chcel cítiť teplo jej tela, privoňať si bližšie k jej vlasom. Poprosil ju, aby mu podala katalóg z hornej priehradky. Bolo zrejmé, že mu ide len o to, aby si lepšie prezrel jej dlhé nohy končiace vypracovaným zadočkom. Ako tam tak stála a naťahovala sa pre katalóg, vošiel jej dlaňou pod sukňu. Krátko pošteklil citlivé miesto medzi jej stehnami. Prekvapila ju jeho opovážlivosť a spontánne stiahla nohy.

„Pokojne, uvoľni sa. Mám oveľa radšej, keď dievčatá nohy rozťahujú.“

„Nie ste nejakú trúfalý? Toto sa robí novým kolegyniam?“ pokarhala ho naoko.

     Pritiahol ju k sebe a posadil si ju obkročmo na kolená. Tak sa mu naskytol dokonalý pohľad na všetko dôležité. Jej okrúhle prsia mal vo svojom zornom poli, ústa na dosah a už cítil aj vôňu jej vlasov. Zdalo sa mu, že voňajú po kokose s čokoládou. To bola presne tá sladká vôňa, ktorú by na ňu tipoval. Chytil ju za bradu a vášnivo pobozkal. Ona ho pevne uchopila za plecia a intenzitu jeho bozkov opätovala. Bolo jej jasné, že od tohto „zaškoľovacieho sexu“ si nemôže nič sľubovať, ale páčilo sa jej, aký spôsob zoznámenia jej kolega zvolil. Na druhej strane, bol to sexy chlap, s ktorým sa oplatí zašpásovať.

„Myslíte, že táto činnosť je pre moju profesiu dôležitá?“ spýtala sa prosto.

„Nie životne, ale prečo si to nespríjemniť?“ odvetil tajomne a zovrel v dlaniach jej prsníky. Niekoľko minút sa s nimi pohrával v štýle miesenia cesta, no potom sa mu zachcelo zablúdiť hlbšie do neznáma. Vošiel teda rukou pod jej sukňu a cez nohavičky sa predral až ku klitorisu.

„Toľká zbytočnosť. Druhýkrát si nohavičky brať nemusíš,“ provokoval ju.

„Budem na to myslieť,“ stonala popritom, ako dráždila jeho penis. Nielen on bol aktívny, Linda sa zhostila svojej roly a dotyky opätovala.

     Po veľmi expresnom maznaní ju položil cez sedačky a zvalil sa na ňu. Jej pravú nohu si vyložil na svoje plece a dôkladne si naslinil prst. Prešiel ním po jej vagíne a potom sa do nej napasoval. Vnikol do nej šikovne a ľahko. Bola vzrušená a nedočkavá.

Obaja prudko dýchali, čo ich ešte viac rajcovalo. Rozopol jej blúzku a olizol dlhý krk. Šikovne sa pohrával aj s jej uškom.

„Je úžasné, keď žena neskrýva svoje emócie. Milujem nadržané samice,“ syčal a svojím veľkým penisom si razil cestu hlbšie do jej lona.

„A ja zase milujem chlapov s takým veľkým perom,“ pochválila ho.

     Zvolili tak divoké tempo, že sa im telá orosili potom. Natriasajúce sa svaly šantivo tľapkali a hlasné výkriky sa ozývali kabínou. V jednom okamihu sa zdalo, že sa s nimi otriasa celé lietadlo. Vošiel jej prstami do vlasov a prudko zatiahol. Zastonala a dávku agresivity mu odplatila tak, že do jeho chrbta silno zaryla nechty. To ho vyburcovalo natoľko, že ešte viac zrýchlil dorazy. Krátko pred vrcholom stiahla Linda silnejšie vagínu, čím mu naznačila, že už čoskoro bude. Nachvíľu spomalil a zasypal ju horúcimi bozkami. Nato ale opäť zrýchlil a vyviedol ju tak k absolútnej špičke rozkoše.

„Kam si to bude dáma priať?“ opýtal sa a ona pochopila, že premýšľa, čo so semenom. Kondóm nepoužili, takže bolo nutné rýchlo vymyslieť, kde jeho sekrét skončí.

„Klasicky medzi prsia,“ odpovedala pohotovo. Vytiahol z nej svoj penis a úzkou cestičkou medzi jej poprsím nechal stekať svoje semeno.

     Aj keď to bol rýchly zaškoľovací sex, na záver si dopriali ešte niekoľko nežných bozkov. Obtierali sa o seba a jemne hladkali. Na sedadle zostal malý mokrý fliačik, ktorý tam zanechala Lindina vagína. Pohotovo naň hodila noviny.

      Pred príchodom zvyšku posádky si stihli narovnať šaty a upraviť účes. Prvý let mohol začať.